Transport gratuit la punctele de livrare Pick Up peste 299 lei
Packeta 15 lei Easybox 20 lei Cargus 25 lei FAN 25 lei

With the Fire on High

Limba englezăengleză
Carte Carte broșată
Carte With the Fire on High Elizabeth Acevedo
Codul Libristo: 22650506
Editura Hot Key Books, septembrie 2019
A delicious, evocative story' THE GUARDIAN From the author of THE POET X comes a sumptuous prose no... Descrierea completă
? points 20 b
51 lei -21 %
40 lei
În depozitul extern Expediem în 2-5 zile

30 de zile pentru retur bunuri


Clienții au cumpărat de asemenea


top
Little Women Louisa May Alcott / Carte broșată
common.buy 15 lei
top
Radio Silence Alice Oseman / Carte broșată
common.buy 42 lei
top
Five Feet Apart Rachael Lippincott / Carte broșată
common.buy 44 lei
top
Daisy Jones and The Six Taylor Jenkins Reid / Carte broșată
common.buy 42 lei
top
They Both Die at the End Adam Silvera / Carte broșată
common.buy 50 lei
top
Red, White & Royal Blue Casey McQuiston / Carte broșată
common.buy 58 lei
top
The Sailor Who Fell from Grace With the Sea Yukio Mishima / Carte broșată
common.buy 60 lei
top
Makioka Sisters (Vintage Classics Japanese Series) Junichiro Tanizaki / Carte broșată
common.buy 70 lei
top
Gentleman in Moscow Amor Towles / Carte broșată
common.buy 54 lei
top
Spinning Tillie Walden / Carte broșată
common.buy 89 lei
Out Natsuo Kirino / Carte broșată
common.buy 70 lei
You Had Me at Hola / Carte broșată
common.buy 46 lei
Astonishing Colour of After Emily X. R. Pan / Carte broșată
common.buy 47 lei
Radio Silence Alice Oseman / Carte broșată
common.buy 76 lei

A delicious, evocative story' THE GUARDIAN From the author of THE POET X comes a sumptuous prose novel, perfect for fans of Angie Thomas' On the Come Up, Justin Reynolds' Opposite of Always and Nicola Yoon Ever since she got pregnant, seventeen-year-old Emoni's life has been about making the tough decisions - doing what has to be done for her young daughter and her grandmother. Keeping her head down at school, trying not to get caught up with new boy Malachi. The one place she can let everything go is in the kitchen, where she has magical hands - whipping up extraordinary food beloved by everyone. Emoni wants to be a chef more than anything, but she knows it's pointless to pursue the impossible. There are rules she has to play by. And yet, once she starts cooking, and gets that fire on high, she sees that her drive to feed will feed her soul and dreams too. And anything is possible. 'With its judicious depth and brilliant blazes of writing that simmer, then nourish, With the Fire on High is literary soul food' New York Times

Informații despre carte

Titlu complet With the Fire on High
Limba engleză
Legare Carte - Carte broșată
Data publicării 2019
Număr pagini 400
EAN 9781471409004
Codul Libristo 22650506
Editura Hot Key Books
Greutatea 294
Dimensiuni 198 x 129 x 23
Dăruiește această carte chiar astăzi
Este foarte ușor
1 Adaugă cartea în coș și selectează Livrează ca un cadou 2 Îți vom trimite un voucher în schimb 3 Cartea va ajunge direct la adresa destinatarului

Ar putea de asemenea, să te intereseze


top
The Food Lab J. Kenji Lopez-Alt / Copertă tare
common.buy 215 lei
top
Harry Potter and the Philosopher's Stone Joanne Kathleen Rowling / Carte broșată
common.buy 47 lei
top
Mein Kampf Adolf Hitler / Carte broșată
common.buy 85 lei
top
Heartstopper Volume One TV Tie-In Alice Oseman / Carte broșată
common.buy 51 lei
top nou
ASAP Axie Oh / Carte broșată
common.buy 54 lei
top
Curse So Dark and Lonely Brigid Kemmerer / Carte broșată
common.buy 45 lei
top
Blender For Dummies Jason van Gumster / Carte broșată
common.buy 198 lei
Pride and Prejudice Jane Austen / Copertă tare
common.buy 91 lei
Keeper of the Lost Cities Collection Books 1-5 Shannon Messenger / Carte broșată
common.buy 218 lei
Poet X - WINNER OF THE CILIP CARNEGIE MEDAL 2019 Elizabeth Acevedo / Carte broșată
common.buy 52 lei
Vampire Kisses Ellen Schreiber / Carte broșată
common.buy 61 lei
The Night Diary Veera Hiranandani / Carte broșată
common.buy 44 lei
Crooked Kingdom Leigh Bardugo / Copertă tare
common.buy 115 lei
Wicked Fox Kat Cho / Copertă tare
common.buy 109 lei

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo