Înapoi la listă
Carte Red Scrolls of Magic Wesley Chu

Red Scrolls of Magic

Carte broșată
Red Scrolls of Magic

*NEWSFLASH:Be amongst the first to read Cassandra Clare's brand-new blockbuster, The Lost Book of the White - pre-order NOW!*From #1 New York Times bestseller Cassandra Clare and award-winner Wesley Chu comes the first book in a new series that follows High Warlock Magnus Bane and Alec Lightwood as.... Descrierea completă


  • Codul Libristo: 25525078
  • ISBN: 1471195112
  • Număr pagini: 384
  • Legare: Carte broșată
În depozitul extern Expediat în 7-12 zile
57 lei
Reducere -20 % 45 lei

30 de zile pentru retur bunuri

Despre carte Red Scrolls of Magic

*NEWSFLASH:Be amongst the first to read Cassandra Clare's brand-new blockbuster, The Lost Book of the White - pre-order NOW!*From #1 New York Times bestseller Cassandra Clare and award-winner Wesley Chu comes the first book in a new series that follows High Warlock Magnus Bane and Alec Lightwood as they tour the world after the Mortal War. The Red Scrolls of Magic is a Shadowhunters novel. All Magnus Bane wanted was a vacation-a lavish trip across Europe with Alec Lightwood, the Shadowhunter who against all odds is finally his boyfriend.But as soon as the pair settles in Paris, an old friend arrives with news about a demon-worshipping cult called the Crimson Hand that is bent on causing chaos around the world. A cult that was apparently founded by Magnus himself. Years ago.As a joke. Now Magnus and Alec must race across Europe to track down the Crimson Hand and its elusive new leader before the cult can cause any more damage. As if it wasn't bad enough that their romantic getaway has been sidetracked, demons are now dogging their every step, and it is becoming harder to tell friend from foe.As their quest for answers becomes increasingly dire, Magnus and Alec will have to trust each other more than ever-even if it means revealing the secrets they've both been keeping. Perfect for fans of Leigh Bardugo, Holly Black and Sara J. Maas.Also by Cassandra Clare:The Dark Artifices:Lady Midnight Lord of Shadows Queen of Air and DarknessThe Eldest Curses:The Lost Book of the White

Isic
Reduceri excelente pentru studenți și profesori!

Ești titular de carte ISIC sau ITIC?
Poți beneficia de reduceri foarte interesante la noi

Mai multe informații

Informații despre carte

Titlu complet: Red Scrolls of Magic
Autor: Wesley Chu Limba: engleză
Legare: Carte broșată Data emiterii: 2020
Număr pagini: 384 EAN: 9781471195112
ISBN: 1471195112 Codul Libristo: 25525078
Editura: Simon & Schuster Ltd Greutatea: 268
Dimensiuni: 197 x 130 x 26
Știai că de la noi poți trimite o carte în ambalaj cadou și să le faci astfel bucurie celor dragi?

Este simplu, rapid și vei face o mulțime de bucurie. Utilizeză butonul de mai jos: Cumpără ca un cadou sau în coșul de cumpărături selectează ambalaj cadou și cartea va fi livrată în ambalja cadou frumos.

Carte Chain of Gold Cassandra Clare

Chain of Gold

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-6 zile

77 lei

Carte Midnight Sun Stephenie Meyer

Midnight Sun

Stephenie Meyer

Carte broșată / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 3-6 zile

80 lei

Carte Lost Book of the White Cassandra Clare

Lost Book of the White

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

79 lei

Carte Ballad of Songbirds and Snakes (Hunger Games Novel) Suzanne Collins

Ballad of Songbirds and Snakes (Hu..

Suzanne Collins

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

133 lei

Carte Shadowhunters Short Story Paperback Collection: The Bane Chronicles; Tales from the Shadowhunter Academy; Ghosts of the Shadow Market Sarah Rees Brennan

Shadowhunters Short Story Paperbac..

Sarah Rees Brennan

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

205 lei

Carte Infernal Devices, the Complete Collection Cassandra Clare

Infernal Devices, the Complete Col..

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

180 lei

Carte Ghosts of the Shadow Market

Ghosts of the Shadow Market

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

55 lei

Carte Waiting For Spring 1 Anashin

Waiting For Spring 1

Anashin

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

61 lei

Carte The Bane Chronicles Cassandra Clare

The Bane Chronicles

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

78 lei

Carte My Little Monster 1 Robico

My Little Monster 1

Robico

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

61 lei

Carte Accel World, Vol. 2 (light novel) Reki Kawahara

Accel World, Vol. 2 (light novel)

Reki Kawahara

Carte broșată / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 7-12 zile

61 lei

Carte Accel World, Vol. 3 (light novel) Reki Kawahara

Accel World, Vol. 3 (light novel)

Reki Kawahara

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

61 lei

Carte We Were Liars E Lockhart

We Were Liars

E Lockhart

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

50 lei

Carte Wayward Son Rainbow Rowell

Wayward Son

Rainbow Rowell

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

45 lei

Carte Harry Potter and the Chamber of Secrets - Slytherin Edition Joanne Rowling

Harry Potter and the Chamber of Se..

Joanne Rowling

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 3-6 zile

49 lei

Carte Percy Jackson and the Lightning Thief (Book 1) Rick Riordan

Percy Jackson and the Lightning Th..

Rick Riordan

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 3-6 zile

33 lei

Carte Bane Chronicles Cassandra Clare

Bane Chronicles

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

55 lei

Carte His Dark Materials, 3 Vols. Philip Pullman

His Dark Materials, 3 Vols.

Philip Pullman

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

129 lei

Carte Red Scrolls of Magic Cassandra Clare

Red Scrolls of Magic

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

45 lei

Carte Ghosts of the Shadow Market Cassandra Clare

Ghosts of the Shadow Market

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

73 lei

Carte Last Hours Cassandra Clare

Last Hours

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

79 lei

Carte The Red Scrolls of Magic, 1 Wesley Chu

The Red Scrolls of Magic, 1

Wesley Chu

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

78 lei

Carte Lost Book of the White Cassandra Clare

Lost Book of the White

Cassandra Clare

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

90 lei

Carte Red Scrolls of Magic Cassandra Clare

Red Scrolls of Magic

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

79 lei

Carte Bane Chronicles Cassandra Clare

Bane Chronicles

Cassandra Clare

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

95 lei

Carte Dark Artifices, the Complete Collection Cassandra Clare

Dark Artifices, the Complete Colle..

Cassandra Clare

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

333 lei

Carte Red Scrolls of Magic Cassandra Clare

Red Scrolls of Magic

Cassandra Clare

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-6 zile

77 lei

Carte Red Scrolls of Magic Cassandra Clare

Red Scrolls of Magic

Cassandra Clare

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

121 lei

  • Poți returna mărfurile fără a da nici un motiv în termen de 30 de zile.

  • Vom ambala cărțile cu mare plăcere ca un cadou pentru o taxă mică.

  • Posibilitatea de alegere din milioane de titluri nu vă este oferită de oricine.

  • Trimitem cărțile bine ambalate în ambalaj special din carton solid.

  • Oferim reduceri pentru studenți și profesori.

  • Clienții fideli beneficează de cadouri și alte beneficii.

  • Livrăm bunurile imediat sau cât mai repede posibil.

  • Vă informăm despre fiecare etapă a procesării comenzilor.

  • Livrare gratuită pentru comenzi de peste 200 lei.

  • Poți face cadou orice carte din oferta noastră.

Cărți noi așteptate

Ce cărți așteptăm în viitorul apropiat?

Carte My Policeman Bethan Roberts

My Policeman

Bethan Roberts

Carte We Were Liars E Lockhart

We Were Liars

E Lockhart

Carte No Longer Human Osamu Dazai

No Longer Human

Osamu Dazai

Selectarea cărților după gen

Vrei să faci pe cineva fericit sau te interesează un anumit gen de cărți?

Sleva
10 lei

Obțineți o reducere de 10 lei la prima achiziție!
Nu trimitem spam, ci doar oferte și sfaturi utile ...

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo