Carte Six of Crows Leigh Bardugo

Six of Crows

Carte broșată
Six of Crows

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo..


  • Codul Libristo: 09541923
  • ISBN: 1780622287
  • Număr pagini: 512
  • Legare: Carte broșată
În depozitul extern Expediat în 9-15 zile
58 lei
Reducere -12 % 51 lei

30 de zile pentru retur bunuri

Despre carte Six of Crows

A new fantasy epic for fans of Laini Taylor, Kristin Cashore and Game of Thrones, from the NEW YORK TIMES bestselling author of SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING, Leigh Bardugo.

Isic
Reduceri excelente pentru studenți și profesori!

Ești titular de carte ISIC sau ITIC?
Poți beneficia de reduceri foarte interesante la noi

Mai multe informații

Informații despre carte

Titlu complet: Six of Crows
Autor: Leigh Bardugo Limba: engleză
Legare: Carte broșată Data emiterii: 2016
Număr pagini: 512 EAN: 9781780622286
ISBN: 1780622287 Codul Libristo: 09541923
Editura: Hachette Book Group Greutatea: 402
Dimensiuni: 129 x 198 x 32
Știai că de la noi poți trimite o carte în ambalaj cadou și să le faci astfel bucurie celor dragi?

Este simplu, rapid și vei face o mulțime de bucurie. Utilizeză butonul de mai jos: Cumpără ca un cadou sau în coșul de cumpărături selectează ambalaj cadou și cartea va fi livrată în ambalja cadou frumos.

Carte Milk and Honey Rupi Kaur

Milk and Honey

Rupi Kaur

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4 zile

45 lei

Carte Little Prince de Saint-Exupéry Antoine

Little Prince

de Saint-Exupéry Antoine

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 3-7 zile

15 lei

Carte Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe Benjamin Alire Saenz

Aristotle and Dante Discover the S..

Benjamin Alire Saenz

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-15 zile

51 lei

Carte To All the Boys I've Loved Before Jenny Han

To All the Boys I've Loved Before

Jenny Han

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-15 zile

46 lei

Carte Song of Achilles Madeline Miller

Song of Achilles

Madeline Miller

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

41 lei

Carte Crooked Kingdom (Six of Crows Book 2) Leigh Bardugo

Crooked Kingdom (Six of Crows Book..

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-15 zile

51 lei

Carte Darth Plagueis: Star Wars Legends James Luceno

Darth Plagueis: Star Wars Legends

James Luceno

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-21 zile

50 lei

Carte THEY BOTH DIE AT THE END Adam Silvera

THEY BOTH DIE AT THE END

Adam Silvera

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

70 lei

Carte Life of a Stupid Man Ryunosuke Akutagawa

Life of a Stupid Man

Ryunosuke Akutagawa

Carte broșată / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 3-7 zile

6 lei

Carte Red Queen Victoria Aveyard

Red Queen

Victoria Aveyard

Carte / engleză

Disponibil în cantități mici
Expediat în 48 de ore

48 lei

Carte Court of Mist and Fury Sarah Janet Maas

Court of Mist and Fury

Sarah Janet Maas

Carte broșată / engleză

Retipărire preconizată
Termenul este necunoscut

42 lei

Carte Grisha: Siege and Storm Leigh Bardugo

Grisha: Siege and Storm

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

36 lei

Carte Throne of Glass Sarah J Maas

Throne of Glass

Sarah J Maas

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-15 zile

51 lei

Carte Language of Thorns Leigh Bardugo

Language of Thorns

Leigh Bardugo

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

85 lei

Carte Come Close Sappho

Come Close

Sappho

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-15 zile

13 lei

Carte Lord of the Flies William Golding

Lord of the Flies

William Golding

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

51 lei

Carte Tiger's Promise Houck Colleen

Tiger's Promise

Houck Colleen

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-21 zile

49 lei

Carte Great Hunt Robert Jordan

Great Hunt

Robert Jordan

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

57 lei

Carte Poison Study Maria V Snyder

Poison Study

Maria V Snyder

Carte broșată / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 7-12 zile

57 lei

Carte Hate U Give Angie Thomas

Hate U Give

Angie Thomas

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-6 zile

65 lei

Carte Shiver Maggie Stiefvater

Shiver

Maggie Stiefvater

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

46 lei

Carte Six of Crows Leigh Bardugo

Six of Crows

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 7-12 zile

67 lei

Carte SIX OF CROWS Leigh Bardugo

SIX OF CROWS

Leigh Bardugo

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-21 zile

95 lei

Carte Feast for Crows (HBO Tie-in Edition): A Song of Ice and Fire: Book Four George R. R. Martin

Feast for Crows (HBO Tie-in Editio..

George R. R. Martin

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-21 zile

54 lei

Carte Storm of Swords (HBO Tie-in Edition): A Song of Ice and Fire: Book Three George R. R. Martin

Storm of Swords (HBO Tie-in Editio..

George R. R. Martin

Carte broșată / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 7-12 zile

55 lei

Carte Maid of Fairbourne Hall Julie Klassen

Maid of Fairbourne Hall

Julie Klassen

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-21 zile

102 lei

  • Poți returna mărfurile fără a da nici un motiv în termen de 30 de zile.

  • Vom ambala cărțile cu mare plăcere ca un cadou pentru o taxă mică.

  • Posibilitatea de alegere din milioane de titluri nu vă este oferită de oricine.

  • Trimitem cărțile bine ambalate în ambalaj special din carton solid.

  • Oferim reduceri pentru studenți și profesori.

  • Clienții fideli beneficează de cadouri și alte beneficii.

  • Livrăm bunurile imediat sau cât mai repede posibil.

  • Vă informăm despre fiecare etapă a procesării comenzilor.

  • Livrare gratuită pentru comenzi de peste 200 lei.

  • Poți face cadou orice carte din oferta noastră.

Cărți noi așteptate

Ce cărți așteptăm în viitorul apropiat?

Carte Art Of The Book Of Life Jorge Gutierrez

Art Of The Book Of Life

Jorge Gutierrez

Carte Our Dumb World The Onion

Our Dumb World

The Onion

Carte Fragile Nation, Shattered Land REILLY  JAMES

Selectarea cărților după gen

Vrei să faci pe cineva fericit sau te interesează un anumit gen de cărți?

Sleva
10 lei

Obțineți o reducere de 10 lei la prima achiziție!
Nu trimitem spam, ci doar oferte și sfaturi utile ...

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo