Înapoi la listă
Carte Crooked Kingdom Collector's Edition Leigh Bardugo

Crooked Kingdom Collector's Edition

Copertă tare
Crooked Kingdom Collector's Edition

A glorious Collector's Edition of New York Times bestselling, epic fantasy novel CROOKED KINGDOM, featuring: *Intricate gold iconography from the world of the book* *Seven pieces of full-color character artwork from Monolime* *A new and exclusive letter of introduction from the author* *Deep black.... Descrierea completă


  • Codul Libristo: 22527571
  • ISBN: 1510107037
  • Număr pagini: 544
  • Legare: Copertă tare
În depozitul extern Expediat în 5-8 zile
117 lei
Reducere -12 % 103 lei

30 de zile pentru retur bunuri

Despre carte Crooked Kingdom Collector's Edition

A glorious Collector's Edition of New York Times bestselling, epic fantasy novel CROOKED KINGDOM, featuring: *Intricate gold iconography from the world of the book* *Seven pieces of full-color character artwork from Monolime* *A new and exclusive letter of introduction from the author* *Deep black sprayed edges* *Endpaper maps* This beautiful hardback is a perfect gift for fans, or to discover the unforgettable writing of Leigh Bardugo before the Grishaverse comes to Netflix soon with Shadow and Bone, an original series. Welcome to the world of the Grisha. Kaz Brekker and his crew of deadly outcasts have just pulled off a heist so daring even they didn't think they'd survive. But instead of divvying up a fat reward, they're right back to fighting for their lives. Double-crossed and badly weakened, the crew is low on resources, allies, and hope. As powerful forces from around the world descend on Ketterdam to root out the secrets of the dangerous drug known as jurda parem, old rivals and new enemies emerge to challenge Kaz's cunning and test the team's fragile loyalties. A war will be waged on the city's dark and twisting streets - a battle for revenge and redemption that will decide the fate of the Grisha world. As gripping, sweeping and memorable as the Grisha trilogy - SHADOW AND BONE, SIEGE AND STORM and RUIN AND RISING - this novel is perfect for fans of Sarah J. Maas, Laini Taylor, Kristin Cashore and GAME OF THRONES. Winner of the Teen Choice Book Award for Book of the Year.

Isic
Reduceri excelente pentru studenți și profesori!

Ești titular de carte ISIC sau ITIC?
Poți beneficia de reduceri foarte interesante la noi

Mai multe informații

Informații despre carte

Titlu complet: Crooked Kingdom Collector's Edition
Autor: Leigh Bardugo Limba: engleză
Legare: Copertă tare Data emiterii: 2019
Număr pagini: 544 EAN: 9781510107038
ISBN: 1510107037 Codul Libristo: 22527571
Editura: Hachette Book Group Greutatea: 752
Dimensiuni: 159 x 240 x 41
Știai că de la noi poți trimite o carte în ambalaj cadou și să le faci astfel bucurie celor dragi?

Este simplu, rapid și vei face o mulțime de bucurie. Utilizeză butonul de mai jos: Cumpără ca un cadou sau în coșul de cumpărături selectează ambalaj cadou și cartea va fi livrată în ambalja cadou frumos.

Carte Shadow and Bone: Now a Netflix Original Series Leigh Bardugo

Shadow and Bone: Now a Netflix Ori..

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4 zile

38 lei

Carte Shadow and Bone: Siege and Storm Leigh Bardugo

Shadow and Bone: Siege and Storm

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

51 lei

Carte Shadow and Bone: Ruin and Rising Leigh Bardugo

Shadow and Bone: Ruin and Rising

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4 zile

38 lei

Carte Crooked Kingdom (Six of Crows Book 2) Leigh Bardugo

Crooked Kingdom (Six of Crows Book..

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

57 lei

Carte Six of Crows: Collector's Edition Leigh Bardugo

Six of Crows: Collector's Edition

Leigh Bardugo

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

103 lei

Carte Invisible Life of Addie LaRue V. E. Schwab

Invisible Life of Addie LaRue

V. E. Schwab

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

85 lei

Carte Cinderella Is Dead Kalynn Bayron

Cinderella Is Dead

Kalynn Bayron

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

51 lei

Carte King of Scars Leigh Bardugo

King of Scars

Leigh Bardugo

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

92 lei

Carte Lives of Saints: As seen in the Netflix original series, Shadow and Bone Daniel J Zollinger

Lives of Saints: As seen in the Ne..

Daniel J Zollinger

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

103 lei

Carte The Art of the Lord of the Rings by J.R.R. Tolkien John Ronald Reuel Tolkien

The Art of the Lord of the Rings b..

John Ronald Reuel Tolkien

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

149 lei

Carte SEVERED MOON A YEARLONG JOURNAL OF MAGIC Leigh Bardugo

SEVERED MOON A YEARLONG JOURNAL OF..

Leigh Bardugo

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

85 lei

Carte The Night Circus Erin Morgenstern

The Night Circus

Erin Morgenstern

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

141 lei

Carte Gentleman's Guide to Vice and Virtue Mackenzi Lee

Gentleman's Guide to Vice and Virt..

Mackenzi Lee

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

51 lei

Carte Lord of the Rings John Ronald Reuel Tolkien

Lord of the Rings

John Ronald Reuel Tolkien

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 5-8 zile

207 lei

Carte Gathering of Shadows Collector's Edition V. E. Schwab

Gathering of Shadows Collector's E..

V. E. Schwab

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-6 zile

120 lei

Carte Six of Crows Boxed Set: Six of Crows, Crooked Kingdom (Six of Crows) Leigh Bardugo

Six of Crows Boxed Set: Six of Cro..

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

115 lei

Carte The Alchemist 25th Anniversary Edition Paulo Coelho

The Alchemist 25th Anniversary Edi..

Paulo Coelho

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

45 lei

Carte Stalking Jack the Ripper Series Hardcover Gift Set Kerri Maniscalco

Stalking Jack the Ripper Series Ha..

Kerri Maniscalco

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 9-16 zile

333 lei

Carte Good Omens Terry Pratchett

Good Omens

Terry Pratchett

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-6 zile

41 lei

Carte Lord of the Rings Deluxe Edition John Ronald Reuel Tolkien

Lord of the Rings Deluxe Edition

John Ronald Reuel Tolkien

Copertă tare / engleză

În depozitul extern
Expediat în 21-24 zile

317 lei

Carte The Six of Crows Duology Boxed Set: Six of Crows and Crooked Kingdom Leigh Bardugo

The Six of Crows Duology Boxed Set..

Leigh Bardugo

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

213 lei

Carte Divergent Collector's Edition Veronica Roth

Divergent Collector's Edition

Veronica Roth

Copertă tare / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 4-6 zile

88 lei

Carte Allegiant Collector's Edition Veronica Roth

Allegiant Collector's Edition

Veronica Roth

Copertă tare / engleză

Retipărire preconizată
Termenul este necunoscut

99 lei

Carte Voyager (25th Anniversary Edition) Diana Gabaldon

Voyager (25th Anniversary Edition)

Diana Gabaldon

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

184 lei

Carte Tess of the d'Urbervilles (1000 Copy Limited Edition) Thomas Hardy

Tess of the d'Urbervilles (1000 Co..

Thomas Hardy

Copertă tare / engleză

La editor doar la comandă
Expediat în 19-29 zile

176 lei

Carte Emma (200 Year Anniversary Edition) (1000 Copy Limited Edition) Jane Austen

Emma (200 Year Anniversary Edition..

Jane Austen

Copertă tare / engleză

La editor doar la comandă
Expediat în 19-29 zile

176 lei

Carte Christmas Carol (Illustrated) (1000 Copy Limited Edition) Charles Dickens

Christmas Carol (Illustrated) (100..

Charles Dickens

Copertă tare / engleză

La editor doar la comandă
Expediat în 19-29 zile

176 lei

Carte Northanger Abbey (1000 Copy Limited Edition) Jane Austen

Northanger Abbey (1000 Copy Limite..

Jane Austen

Copertă tare / engleză

La editor doar la comandă
Expediat în 19-29 zile

176 lei

Carte Giraffes Can't Dance: 20th Anniversary Limited Edition Giles Andreae

Giraffes Can't Dance: 20th Anniver..

Giles Andreae

Copertă tare / engleză

În depozitul extern în cantități mici
Expediat în 5-8 zile

92 lei

  • Poți returna mărfurile fără a da nici un motiv în termen de 30 de zile.

  • Vom ambala cărțile cu mare plăcere ca un cadou pentru o taxă mică.

  • Posibilitatea de alegere din milioane de titluri nu vă este oferită de oricine.

  • Trimitem cărțile bine ambalate în ambalaj special din carton solid.

  • Oferim reduceri pentru studenți și profesori.

  • Clienții fideli beneficează de cadouri și alte beneficii.

  • Livrăm bunurile imediat sau cât mai repede posibil.

  • Vă informăm despre fiecare etapă a procesării comenzilor.

  • Livrare gratuită pentru comenzi de peste 200 lei.

  • Poți face cadou orice carte din oferta noastră.

Cărți noi așteptate

Ce cărți așteptăm în viitorul apropiat?

Carte We Were Liars E Lockhart

We Were Liars

E Lockhart

Carte No Longer Human Osamu Dazai

No Longer Human

Osamu Dazai

Carte They Both Die at the End Adam Silvera

Selectarea cărților după gen

Vrei să faci pe cineva fericit sau te interesează un anumit gen de cărți?

Sleva
10 lei

Obțineți o reducere de 10 lei la prima achiziție!
Nu trimitem spam, ci doar oferte și sfaturi utile ...

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo