Transport gratuit la punctele de livrare Pick Up peste 299 lei
Packeta 15 lei Easybox 20 lei Cargus 25 lei FAN 25 lei

In The Miso Soup

Limba englezăengleză
Carte Carte broșată
Carte In The Miso Soup Ryu Murakami
Codul Libristo: 04135755
Editura Bloomsbury Publishing, februarie 2006
A rollercoaster ride from the master of the psycho-thriller. This dark, modern, morality tale will...
? points 29 b top top
71 lei -18 %
58 lei
În depozitul extern Expediem în 3-5 zile

30 de zile pentru retur bunuri


Clienții au cumpărat de asemenea


top
White Nights Fyodor Dostoyevsky / Carte broșată
common.buy 13 lei
top
No Longer Human Osamu Dazai / Carte broșată
common.buy 67 lei
top
Normal People Sally Rooney / Carte broșată
common.buy 46 lei
top
Little Life Hanya Yanagihara / Carte broșată
common.buy 45 lei
top
Heaven Mieko Kawakami / Carte broșată
common.buy 42 lei
top
Uzumaki (3-in-1 Deluxe Edition) Junji Ito / Copertă tare
common.buy 156 lei
top
The Brothers Karamazov Fyodor Dostoyevsky / Carte broșată
common.buy 58 lei
top
Goodnight Punpun, Vol. 3 Inio Asano / Carte broșată
common.buy 115 lei
top
Flowers of Buffoonery Osamu Dazai / Carte broșată
common.buy 71 lei
top
Earthlings Sayaka Murata / Carte broșată
common.buy 54 lei
top
Convenience Store Woman Sayaka Murata / Carte broșată
common.buy 50 lei
top
Breasts and Eggs Mieko Kawakami / Carte broșată
common.buy 46 lei
top
Bunny Mona Awad / Carte broșată
common.buy 46 lei
top
Almond Won-pyung Sohn / Carte broșată
common.buy 63 lei
top
Piercing Ryu Murakami / Carte broșată
common.buy 63 lei
top
Life for Sale Yukio Mishima / Carte broșată
common.buy 46 lei

A rollercoaster ride from the master of the psycho-thriller.

This dark, modern, morality tale will entertain and shock the reader.

For fans of Michel Houellebecq and Bret Easton Ellis.

Informații despre carte

Titlu complet In The Miso Soup
Autor Ryu Murakami
Limba engleză
Legare Carte - Carte broșată
Data publicării 2006
Număr pagini 192
EAN 9780747578888
ISBN 0747578885
Codul Libristo 04135755
Greutatea 138
Dimensiuni 130 x 199 x 12
Dăruiește această carte chiar astăzi
Este foarte ușor
1 Adaugă cartea în coș și selectează Livrează ca un cadou 2 Îți vom trimite un voucher în schimb 3 Cartea va ajunge direct la adresa destinatarului

Ar putea de asemenea, să te intereseze


top
Shatter Me Tahereh Mafi / Carte broșată
common.buy 37 lei
top
Goodnight Punpun, Vol. 1 Inio Asano / Carte broșată
common.buy 121 lei
top
Nana, Vol. 2 Ai Yazawa / Carte broșată
common.buy 53 lei
top
Just Kids Patti Smith / Carte broșată
common.buy 70 lei
top
Frankenstein: Junji Ito Story Collection Junji Ito / Copertă tare
common.buy 106 lei
top
Deserter: Junji Ito Story Collection Junji Ito / Copertă tare
common.buy 106 lei
top
Leviathan Thomas Hobbes / Carte broșată
common.buy 30 lei
top
Smashed: Junji Ito Story Collection Junji Ito / Copertă tare
common.buy 108 lei
top
Liminal Zone Junji Ito / Copertă tare
common.buy 89 lei
top
Wuthering Heights Emily Brontë / Carte broșată
common.buy 41 lei
top
Fear and Loathing on the Campaign Trail '72 Hunter S Thompson / Carte broșată
common.buy 75 lei
It Was Snowing Butterflies Charles Darwin / Carte broșată
common.buy 14 lei
Dark Water Koji Suzuki / Carte broșată
common.buy 67 lei
First 100 Japanese Kanji Eriko Sato / Carte broșată
common.buy 58 lei
Terminal Boredom / Carte broșată
common.buy 70 lei
The Sickness Unto Death Soren Kierkegaard / Carte broșată
common.buy 47 lei

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo