LIBRISTO 0
Transport gratuit la punctele de livrare Pick Up peste 299 lei
Packeta 15 lei Easybox 20 lei Cargus 25 lei FAN 25 lei

Heir of Fire

Limba englezăengleză
Carte Carte broșată
Carte Heir of Fire Sarah Janet Maas
Codul Libristo: 02633814
Editura Bloomsbury Publishing, septembrie 2014
Lost and broken, Celaena Sardothien's only thought is to avenge the savage death of her dearest frie... Descrierea completă
top top
Din păcate, cartea nu este disponibilă :(
Introdu adresa de e-mail și vom reveni atunci când cartea va fi disponibilă din nou.

Clienții au cumpărat de asemenea

top
A Touch of Darkness Scarlett St. Clair / Carte broșată
common.buy 44 lei
top
Cinder (The Lunar Chronicles Book 1) Marissa Meyer / Carte broșată
common.buy 51 lei
top curând
Throne of Glass Sarah J. Maas / Carte broșată
common.buy 51 lei
top
Queen of Shadows / Carte broșată
common.buy 47 lei
top
Infernal Devices 1: Clockwork Angel Cassandra Clare / Carte broșată
common.buy 34 lei
top
Give Me More Sara Cate / Carte broșată
common.buy 51 lei
top
The Throne of Glass Coloring Book Sarah J. Maas / Carte broșată
common.buy 80 lei
top curând nou
BDB PRISON CAMP 4 J. R. WARD REBECCA S / Carte broșată
common.buy 56 lei
City of Bones Cassandra Clare / Carte broșată
common.buy 68 lei
Empire of Storms Sarah Janet Maas / Carte broșată
common.buy 51 lei
Gold / Carte broșată
common.buy 84 lei

Lost and broken, Celaena Sardothien's only thought is to avenge the savage death of her dearest friend: as the King of Adarlan's Assassin, she is bound to serve this tyrant, but he will pay for what he did. Any hope Celaena has of destroying the king lies in answers to be found in Wendlyn.

Sacrificing his future, Chaol, the Captain of the King's Guard, has sent Celaena there to protect her, but her darkest demons lay in that same place. If she can overcome them, she will be Adarlan's biggest threat - and his own toughest enemy. While Celaena learns of her true destiny, and the eyes of Erilea are on Wendlyn, a brutal and beastly force is preparing to take to the skies.

Will Celaena find the strength not only to win her own battles, but to fight a war that could pit her loyalties to her own people against those she has grown to love?

This third novel in the Throne of Glass sequence, from New York Times bestselling author Sarah J. Maas, is packed with more heart-stopping action, devastating drama and swoonsome romance, and introduces some fierce new heroines to love and hate.

Perfect for fans of The Hunger Games and Game of Thrones. 

Informații despre carte

Titlu complet Heir of Fire
Limba engleză
Legare Carte - Carte broșată
Data publicării 2014
Număr pagini 576
EAN 9781408839126
ISBN 1408839121
Codul Libristo 02633814
Greutatea 392
Dimensiuni 133 x 201 x 40
Dăruiește această carte chiar astăzi
Este foarte ușor 1 Adaugă cartea în coș și selectează Livrează ca un cadou 2 Îți vom trimite un voucher în schimb 3 Cartea va ajunge direct la adresa destinatarului

Ar putea de asemenea, să te intereseze

top
Iron Flame Rebecca Yarros / Carte broșată
common.buy 79 lei
top
Cruel Prince (The Folk of the Air) Holly Black / Carte broșată
common.buy 43 lei
top
If We Were Villains M. L. Rio / Carte broșată
common.buy 47 lei
top
Wicked King Holly Black / Carte broșată
common.buy 44 lei
top
Six of Crows: Collector's Edition Leigh Bardugo / Copertă tare
common.buy 109 lei
top
Warriors: The New Prophecy Box Set Erin Hunter / Carte broșată
common.buy 188 lei
top
House of Sky and Breath Sarah J. Maas / Carte broșată
common.buy 84 lei
top
Shadow and Bone Boxed Set Leigh Bardugo / Carte broșată
common.buy 134 lei
top
Hooked Emily McIntire / Carte broșată
common.buy 92 lei
top
Harry Potter and the Chamber of Secrets Joanne Kathleen Rowling / Carte broșată
common.buy 40 lei
top
How the King of Elfhame Learned to Hate Stories Holly Black / Carte broșată
common.buy 71 lei
top
Heir of Fire / Carte broșată
common.buy 57 lei
top curând nou
Iron Flame Rebecca Yarros / Carte broșată
common.buy 56 lei
top
My Dark Romeo L. J. Shen / Carte broșată
common.buy 98 lei
top
Hogwarts Library Box Set ROWLING J K / Carte broșată
common.buy 130 lei

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo