Înapoi la listă
Carte My Heart and Other Black Holes Jasmine Warga

My Heart and Other Black Holes

Carte broșată
My Heart and Other Black Holes

" Alive with intensity, gut-wrenching honesty, moments of humor, and-of course-heart. Not to be missed."-Nova Ren Suma, author of Imaginary Girls and The Walls Around Us A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of Jay Asher and Laurie Halse Anderson. Sixteen-year-.... Descrierea completă


  • Codul Libristo: 10968874
  • ISBN: 0062324683
  • Număr pagini: 302
  • Legare: Carte broșată
În depozitul extern Expediat în 4-8 zile
55 lei
Reducere -9 % 50 lei

30 de zile pentru retur bunuri

Despre carte My Heart and Other Black Holes

" Alive with intensity, gut-wrenching honesty, moments of humor, and-of course-heart. Not to be missed."-Nova Ren Suma, author of Imaginary Girls and The Walls Around Us A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of Jay Asher and Laurie Halse Anderson. Sixteen-year-old physics nerd Aysel is obsessed with plotting her own death. With a mother who can barely look at her without wincing, classmates who whisper behind her back, and a father whose violent crime rocked her small town, Aysel is ready to turn her potential energy into nothingness. There's only one problem: she's not sure she has the courage to do it alone. But once she discovers a website with a section called Suicide Partners, Aysel's convinced she's found her solution-Roman, a teenage boy who's haunted by a family tragedy, is looking for a partner. Even though Aysel and Roman have nothing in common, they slowly start to fill in each other's broken lives. But as their suicide pact becomes more concrete, Aysel begins to question whether she really wants to go through with it. Ultimately, she must choose between wanting to die or trying to convince Roman to live so they can discover the potential of their energy together.

Isic
Reduceri excelente pentru studenți și profesori!

Ești titular de carte ISIC sau ITIC?
Poți beneficia de reduceri foarte interesante la noi

Mai multe informații

Informații despre carte

Titlu complet: My Heart and Other Black Holes
Autor: Jasmine Warga Limba: engleză
Legare: Carte broșată Data emiterii: 2016
Număr pagini: 302 EAN: 9780062324689
ISBN: 0062324683 Codul Libristo: 10968874
Editura: Balzer & Bray Greutatea: 236
Dimensiuni: 133 x 210 x 25
Știai că de la noi poți trimite o carte în ambalaj cadou și să le faci astfel bucurie celor dragi?

Este simplu, rapid și vei face o mulțime de bucurie. Utilizeză butonul de mai jos: Cumpără ca un cadou sau în coșul de cumpărături selectează ambalaj cadou și cartea va fi livrată în ambalja cadou frumos.

Carte Milk and Honey Rupi Kaur

Milk and Honey

Rupi Kaur

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 2-7 zile

45 lei

Carte The Subtle Art of Not Giving A F*ck Mark Manson

The Subtle Art of Not Giving A F*c..

Mark Manson

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 2-7 zile

71 lei

Carte All the Bright Places Jennifer Niven

All the Bright Places

Jennifer Niven

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 2-7 zile

36 lei

Carte It's Kind of a Funny Story Ned Vizzini

It's Kind of a Funny Story

Ned Vizzini

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

54 lei

Carte Scythe Neal Shusterman

Scythe

Neal Shusterman

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 2-7 zile

39 lei

Carte More Happy Than Not Adam Silvera

More Happy Than Not

Adam Silvera

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

71 lei

Carte Every Last Word Tamara Ireland Stone

Every Last Word

Tamara Ireland Stone

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

58 lei

Carte #GIRLBOSS Sophia Amoruso

#GIRLBOSS

Sophia Amoruso

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

52 lei

Carte Playlist for the Dead Michelle Falkoff

Playlist for the Dead

Michelle Falkoff

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-9 zile

46 lei

Carte The Rest of Us Just Live Here Patrik Ness

The Rest of Us Just Live Here

Patrik Ness

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-9 zile

46 lei

Carte Tales of the Peculiar Ransom Riggs

Tales of the Peculiar

Ransom Riggs

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

71 lei

Carte Being Miss Nobody Tamsin Winter

Being Miss Nobody

Tamsin Winter

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-9 zile

40 lei

Carte Bloodlines Richelle Mead

Bloodlines

Richelle Mead

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

63 lei

Carte Ways to Live Forever Sally Nicholls

Ways to Live Forever

Sally Nicholls

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

45 lei

Carte By the Time You Read This, I'll Be Dead Julie Anne Peters

By the Time You Read This, I'll Be..

Julie Anne Peters

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-24 zile

59 lei

Carte Girl in Pieces Kathleen Glasgow

Girl in Pieces

Kathleen Glasgow

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-24 zile

57 lei

Carte Be More Chill Ned Vizzini

Be More Chill

Ned Vizzini

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

50 lei

Carte You Get So Alone at Times Charles Bukowski

You Get So Alone at Times

Charles Bukowski

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-9 zile

91 lei

Carte Catcher in the Rye Jerome David Salinger

Catcher in the Rye

Jerome David Salinger

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

54 lei

Carte Howl's Moving Castle Diana Wynne Jones

Howl's Moving Castle

Diana Wynne Jones

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

50 lei

Carte Spice and Wolf, Vol. 1 (light novel) Isuna Hasekura

Spice and Wolf, Vol. 1 (light nove..

Isuna Hasekura

Carte broșată / engleză

Retipărire preconizată
Ediția 01. 12. 2020

57 lei

Carte Simon vs. the Homo Sapiens Agenda Becky Albertalli

Simon vs. the Homo Sapiens Agenda

Becky Albertalli

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

52 lei

Carte Sky Is Everywhere Jandy Nelson

Sky Is Everywhere

Jandy Nelson

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-9 zile

46 lei

Carte Suicide Notes Michael Thomas Ford

Suicide Notes

Michael Thomas Ford

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

63 lei

Carte My Heart and Other Black Holes Jasmine Warga

My Heart and Other Black Holes

Jasmine Warga

Carte broșată / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

51 lei

Carte A Study in Charlotte Brittany Cavallaro

A Study in Charlotte

Brittany Cavallaro

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 4-8 zile

50 lei

Carte GTA 5 Game Guide Joseph Joyner

GTA 5 Game Guide

Joseph Joyner

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-24 zile

45 lei

Carte More Happy Than Not Adam Silvera

More Happy Than Not

Adam Silvera

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

113 lei

Carte Princess Mononoke Film Comic, Vol. 1 Hayao Miyazaki

Princess Mononoke Film Comic, Vol...

Hayao Miyazaki

Carte broșată / engleză

În depozitul extern
Expediat în 14-24 zile

53 lei

Carte My Heart and Other Black Holes Jasmine Warga

My Heart and Other Black Holes

Jasmine Warga

Copertă tare / engleză

șansă 50%
Vom căuta în lumea întreagă

107 lei

  • Poți returna mărfurile fără a da nici un motiv în termen de 30 de zile.

  • Vom ambala cărțile cu mare plăcere ca un cadou pentru o taxă mică.

  • Posibilitatea de alegere din milioane de titluri nu vă este oferită de oricine.

  • Trimitem cărțile bine ambalate în ambalaj special din carton solid.

  • Oferim reduceri pentru studenți și profesori.

  • Clienții fideli beneficează de cadouri și alte beneficii.

  • Livrăm bunurile imediat sau cât mai repede posibil.

  • Vă informăm despre fiecare etapă a procesării comenzilor.

  • Livrare gratuită pentru comenzi de peste 200 lei.

  • Poți face cadou orice carte din oferta noastră.

Cărți noi așteptate

Ce cărți așteptăm în viitorul apropiat?

Carte Grammatik aktiv, A1/B1 Jin Friederike; Voß Ute

Grammatik aktiv, A1/B1

Jin Friederike; Voß Ute

Carte Grammatik aktiv B2-C1 Jin Friederike; Voß Ute

Grammatik aktiv B2-C1

Jin Friederike; Voß Ute

Joc / Jucărie Plüschpuppe "Findus" Trötsch Verlag

Plüschpuppe "Findus"

Trötsch Verlag

Selectarea cărților după gen

Vrei să faci pe cineva fericit sau te interesează un anumit gen de cărți?

Sleva
10 lei

Obțineți o reducere de 10 lei la prima achiziție!
Nu trimitem spam, ci doar oferte și sfaturi utile ...

Logare

Conectare la contul de utilizator Încă nu ai un cont Libristo? Crează acum!

 
obligatoriu
obligatoriu

Nu ai un cont? Beneficii cu contul Libristo!

Datorită contului Libristo, vei avea totul sub control.

Creare cont Libristo